Firma Profili

Servisimiz 2005 yılında kurulmustur. Tamamen müşteri memnuniyeti için çalışan firmamız en deneyimli personelleri bünyesinde bulundurak hizmet vermektedir. Dünyadaki ulusal kuruluşların belirlemiş oldugu kalite standartlarına %100 uygun çalışan ekibimiz. Yaşanılan her türlü arızaya garantili hizmet sunmaktayız. Kullandıgınız buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,kombi,klima ve ankastre ürün arızalarında kullanmış oldugumuz yedek parçalar tarafımızdan 1 yıl değiştirme garantisini vermekteyiz. İstanbul avrupa yakası tüm bölgelerde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz;

Kombi, klima ve beyaz eşya servisi olarak tüketiciye en yüksek kalitede hizmet sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak en kısa sürede tüketicinin şikayetine çözüm sağlamaktır.

Visyonumuz;

Servis alanımızdaki deneyimli kadromuzla bilgileri çözümleri sunan devamlı kendini geliştiren yenilikleri takip eden ekibimizle 10 yıldır müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir Her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosuyla,verimli iş planlama yapısıyla,gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır.Oluşturduğu teknik altyapı sayesindede gelişmeye açık,sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir. Servisimiz , Dünyanın lider birçok markasina onarım tecrübesini bünyesinde bulundurup, satış sonrası hizmet sunan,yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip tek adres olma hedefine ulasmıstır..

kaan teknik servis

Kaan Merkez Teknik Servis

Vestel - Altus - Regal - Electrolux - Aeg - Profilo - Bosch - Mitsubishi - Arçelik - Siemens - Miele - Samsung - Lg - Vrf

bosch kombi servisi, baymak kombi servisi, demirdöküm kombi servisi, baykan kombi servisi, ferroli kombi servisi, arçelik kombi servisi, buderus kombi servisi, ariston kombi servisi, kombi servisi, kombi bakımı, kombi arızası, kombi teknik servisi