Beyaz Eşya Servisi

Engin tecrübesi ile Avcılar merkez olmak üzere tüm bölgeye hizmet taşıyan  Servisimiz, geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanlarıyla her türlü ihtiyacınız için en etkili çözümleri ağanıza getiriyor!

Beyaz eşya ve alanında sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Servisimiz, her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor.

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Güleryüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız.

Hizmetlerimizden Bazıları:

Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Aspiratör
Ankastre

Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0212 428 46 25 ve 0541 207 35 01 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.